Bizim hikayemiz Hatay'ın küçük bir yerleşim yeri olan Payas ilçesinde başladı. Biz bu yola inançla çıktık, elimizde hiçbir şey olmadan sadece sahip olduğumuz inançla bu işe atıldık. Hayat mücadelesine bir kasa portakal satarak başladık. Bir kasa portakal oldu bize bir manav dükkanı. 

Yaklaşık 18 yıl esnaflık yaptık, yani gıda sektöründe tecrübeliyiz. Tecrübemiz sadece esnaflık üzerine değil tabii ki. Bu süreçte gelişen teknoloji ile beraber hayatımıza giren meyve ve sebzelerin lezzetini, tadını, kokusunu nasıl kaybettiğini de gördük. Bu durum bizi müşterilerimiz için her zaman kendi yöresinde doğal olarak yetişen lezzetli ürünleri bulmaya teşvik etti. 

Türkiye’nin kaliteli, hakiki kendine has yöresel ürünleri bulma maceramız daha sonra onları kendi yerinde köylüsüyle beraber, taşıyla toprağıla yaylalarda, tarlada, bahçede doğal olarak ürettiğimiz küçük bir organizasyona dönüştü. 


Sadece Hatay’daki müşterilerimiz için olan bu çabamızı daha da büyüterek bugün tüm Türkiye’ye lezzetli ve doğal ürünleri ulaştırmayı kendimize amaç edindik. İşte bu amaçla Necdetbey adında bir sadece yöresel ürünler sattığımız güven veren bir marka oluşturduk. Necdetbey ismi kurucusu olan Necdet Durmuş'un isminden gelmektedir. 

Biz her ürünü kendi yöresinde oranın havasıyla suyuyla hiç bir müdahale etmeden ürettiriyoruz. Bu aldığımız ürünleri en hijyenik şekilde muhafaza edip, özel ambalajlar içerisinde sofralarınıza kadar getiriyoruz. Necdetbey yöresel ürünler olarak tadına ve kalitesine güvendiğimiz ürünleri Türkiye'nin her köşesine ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz.